ARTECH İLETİŞİM

1980 sonlarında mekanik telefon santrali imalatında çalışarak girdiğimiz Telekom sektörünün, KAREL in yolunu açtıgı elektronik santrallere yönelmesiyle, KAREL MS serisi ürünlerin tesis bakım ve onarımına yöneldik. 2005 yılında Artech İletişimi kurarak, iletişimin bilişime evrilmesi döneminde yaptığımız kurulumlar ile kendimizi geliştirmeye bugünde devam etmekteyiz.

IP yazılım tabanlı hybrid sistemleri, müşteri odaklı ürün çözümleri, çok kazandıracak değil çözüm yaratacak sistemleri, yetkili teknik servis anlayışı ile müşterilerimize kazandırıp, ürünlerimizle birlikte hizmet kalitemizi de güncelleyerek hizmete devam etmekteyiz.

Telekomunikasyon sektörümüzün lider markası KAREL’in Ms ve DS serisi ürünlerinin satış, satış sonrası bakım onarım hizmetini vermekteyiz. Yapısal kablolama, sistem odalarının hazırlanması, altyapı kurulumuna çözüm ortaklarımızın da desteği ile rasyonel çözümler üretme amaçlı çalışmalar yapmaktayız.

Kablo ile çalışan her ürünü satarız, maksat ekonomik birikim mantığı ile değil, deneyim sahibi olduğumuz, en iyi bildiğimiz işi yapmak düsturumuzdur. Her şeyden biraz yapabilen bir İsvicre çakısı olmaktansa en iyi olduğumuz konuda bir marka olmayı hedeflemekteyiz. Portföy biriktirmektense hizmetimizden memnun kalmış dostlar edinmek, her şikayet bir armağandır prensibi ile müşterilerimizden gelen geri dönüşlerden dersler çıkartmaktayız. Hizmetimizden memnuniyetini dostlarına aktaran müşterilerimizin katkılarıyla sektörde otuzuncu yılımızı tamamlamaktayız.

Dünya da 12 milyon kullanıcının tercihi KAREL markası altında üretilen Ms48 C – Ms38 C – Ms26 C – Ms48IP – MS26IP – DS200 – IPG 500 – 1000 telefon santralleri ve çevre birimlerinin Karel telefon makineleri, Gigaset, Panasonic, Dect ve telsiz telefonların satış ve satış sonrası bakımını yapmaktayız.